Αρχική ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΕΠΣ Ξάνθης: Τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου και οι διαιτητές σε όλες τις κατηγορίες

ΕΠΣ Ξάνθης: Τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου και οι διαιτητές σε όλες τις κατηγορίες

0

Για την 4η αγωνιστική

 

Με τα παιχνίδια της 4ης αγωνιστικής συνεχίζεται η δράση στα πρωταθλήματα της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ξάνθης, με πλήρη δράση και στις τρεις κατηγορίες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

 

Α’ Κατηγορία – Σάββατο 12/11, 15:00

Γήπεδο Αμοιρίδειο: ΑΠΟΞ – Άρης Πετεινού   (Δρακίδης, Δανδανόπουλος, Εμίν Κεχαγιά)

Γήπεδο Γενισέας: Ελπίς Γενισέας – Φίλιππος Δροσερού  (Φεράτογλου, Χρυσέλης Γ., Μαστρογιαννάκος)

Γήπεδο Πηγαδίων: Ασπίς Πηγαδίων – Απόλλων Ξάνθης   (Ουζουνίδης, Σαββόγλου, Βαμβακίδης)

Γήπεδο Ζυγού: Ηρακλής Ζυγού – Π. Μελάς Κουτσού   (Γιαπουτζής, Κοτινούδης, Καραλευθέρης)

Γήπεδο Μάνδρας: Ερμής Μάνδρας – Αναγέννηση Θαλασσιάς  (Γκαϊτατζής, Πασχαλίδης, Παπαδόπουλος Δ.)

Γήπεδο ΑΟΞ: Ασπίδα Ξάνθης – Απόλλων Διομήδειας  (Κτίστης, Οτουζμπίρ, Ιωαννίδης)

ΑΟ Βιστονίδας – Αετός Τοξοτών  3-0α.α.

 

Β’ Κατηγορία – Κυριακή 13/11, 15:00

Γήπεδο Κατραμίου: Κεραυνός Π. Κατραμίου – Κεραυνός Λευκόπετρας   (Γιαπουτζής, Δανδανόπουλος, Ασικίδης)

Γήπεδο Γοργόνας: ΑΟ Μύκη – Αναγέννηση Π. Χρύσας   (Δρακίδης, Χρυσέλης Γ., Εμίν Κεχαγιά)

Γήπεδο Μυρωδάτου: Δόξα Μυρωδάτου – Κεντητή   (Διαλυνάς, Βαμβακίδης, Δρεμσίζης)

Γήπεδο Σταυρούπολης: Δόξα Σταυρούπολης – ΑΟ Κότινο   (Ουζουνίδης, Κουτσογιάννης, Κρυσταλλίδου)

Γήπεδο Κιμμερίων: Εθνικός Κιμμερίων – Αετός Γοργόνας   (Κτίστης, Τσίκας, Ζαφειρίου)

Γήπεδο Χρύσας: Ατρόμητος Χρύσας – Εχίνος Σπορ   (Παπαδόπουλος Χ., Ταρινίδης, Καραλευθέρης)

Άτλας Σελίνου – Κεσσάνη Ερασμίου  3-0α.α.

 

Γ’ Κατηγορία – Κυριακή 13/11, 11:00

Γήπεδο Φελώνη: Βιστονίδα Β’ – Ασπίδα Ξάνθης Β’    (Εμίνογλου, Παπαδόπουλος Δ., Χάνδρος)

Γήπεδο Κυψέλης: ΑΕΚ Κυψέλης – Ορφέας Ξάνθης Β’   (Καραλευθέρη, Κοτινούδης, Ασικίδου)

Γήπεδο Λεύκης: ΑΟ Σμίνθη – Νέστος Κύρνου   (Μαστρογιαννάκος, Ξυδιάς, Παπαβασιλείου)

Γήπεδο Αμοιρίδειο: ΑΠΟΞ Β’ – Θύελλα Μαγγάνων   (Καραλιάς, Οτουζμπίρ, Κρυσταλλίδου)

Γήπεδο Ζυγού: Άρης Πετεινού Β’ – Ηρακλής Ζυγού Β’   (Κουτσογιάννης, Γκώγος, Βενέτης)

Ρεπό: ΑΠΟΞ Ραιδεστός

 

Περισσότερα Σχετικά Άρθρα
Περισσότερα άρθρα από ΕΜΠΡΟΣ
Περισσότερα άρθρα από ΑΘΛΗΤΙΚΑ
Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

ΕΠΣ Ξάνθης: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου σε όλες τις κατηγορίες

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές Συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο η αγωνιστική δράση στα γήπεδα …