Αρχική ΑΘΛΗΤΙΚΑ Αθλητικά Νέα Ποδηλασία: Τεράστια επιτυχία σημείωσε ο «5ος Πανελλήνιος Αγώνας Open»

Ποδηλασία: Τεράστια επιτυχία σημείωσε ο «5ος Πανελλήνιος Αγώνας Open»

0
podilata_001-empros

Με τη συμμετοχή 140 ποδηλατιστών πραγματοποιήθηκε ο αγώνας στο Νομό Ξάνθης

Αναλυτικά τα ονόματα όλων των αθλητών και οι θέσεις που κατέλαβαν ανά κατηγορία        

Ξεπέρασαν κάθε προσδοκία οι συμμετοχές των αθλητών που πήραν μέρος στον 5ο Πανελλήνιο Ποδηλατικό Αγώνα Δρόμου Open, ενώ η συνολική επιτυχία της εκδήλωσης ανέδειξε τόσο την ποδηλασία, όσο και τις ομορφιές του Νομού μας.
Συνολικά 140 ποδηλάτες συμμετείχαν στον αγώνα και έμειναν ενθουσιασμένοι από την οργάνωση και τη διαδρομή. Οι συμμετέχοντες διήνυσαν συνολικά 73 χλμ. ενώ η διαδρομή είχε ως εξής: Κεντρική Πλατεία Ξάνθης (αφετηρία) – Ιερά Μονή Παναγίας Καλαμούς – Ιερά Μονή Παναγίας Αρχαγγελιώτισσας – Κιμμέρια – Λευκόπετρα – Σέλερο – Πολύσιτος – Συδινή – Κουτσό – Νέα Κεσσάνη – Μάνδρα – Άβδηρα – Πεζούλα – Γκιώνα – Μέλισσα – Μαγικό – Διομήδεια – Πετεινός – επιστροφή στην Κεντρική Πλατεία Ξάνθης (τερματισμός).
Εν τω μεταξύ ο Ποδηλατικός Σύλλογος Ξάνθης «Ο Πήγασος», που ήταν και ο διοργανωτής του αγώνα, εκφράζει τις ευχαριστίες του σε όλους όσους βοήθησαν προσφέροντας τα μέγιστα και συγκεκριμένα:
Το Δήμο Ξάνθης, (Τεχνικές Υπηρεσίας – Στέγη Πολιτισμού), το Δήμο Αβδήρων, το Νοσοκομείο Ξάνθης, τον Ερυθρό Σταυρό, την Ομάδα Διάσωσης, την ομάδα επίδειξης Capoeira, το Σύλλογο Μοτοσικλετιστών, το Σύλλογο Ραδιοερασιτεχνών και τέλος την Τροχαία Ξάνθης που για άλλη μια φορά η συμβολή της ήταν αποτελεσματική ώστε ο αγώνας να διεξαχθεί με πλήρη ασφάλεια.
«Η Ξάνθη μπορεί και να γίνει το κέντρο της αθλητικής ποδηλασίας για την Θράκη. Με την βοήθεια όλων ο πήχης ανέβηκε ψηλά και ελπίζουμε του χρόνου ακόμη ψηλότερα» καταλήγει η ανακοίνωση του συλλόγου «Πήγασος».  

         
Η τελική κατάταξη


(σε παρένθεση η ομάδα και ο χρόνος που σημείωσε ο κάθε αθλητής)  
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
(αγόρια και κορίτσια μέχρι 18 ετών)
1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΒΕΛΟΣ-BOTTECCHIA): 2:22:00
2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (PETALICA-BIANCHI): 2:22:01
3. ΓΚΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ: 2:22:01
4. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΗΣ (ΒΕΛΟΣ-BOTTETCHIA):      2:22:03
5. ΤΣΙΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (BERETTON): 2:40:12
6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΦΩΤΙΟΣ (ΒΕΛΟΣ-BOTTECCHIA): 2:45:13
7. ΓΙΑΝΝΕΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ): 2:47:08
8. ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ: 2:47:58
9. ΑΓΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΣΕΡΡΕΣ): 2:49:39
10. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΣΕΡΡΕΣ): 2:49:39
11. ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: 3:08:29
12. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: 3:15:54
ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ : DNF
ΓΚΟΥΛΙΑΜΤΖΗΣ ΣΙΜΟΣ: DNF
ΣΤΑΜΑΤΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ: DNF  
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α1
(Ηλικίας 18 έως 29 ετών)
1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (NUTRIXXION TEAM): 2:22:00
2. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ): 2:22:01
3. PETERSON TAYLOR (1000 ΔΕΝΔΡΑ): 2:22:01
4. ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (NUTRIXXION TEAM): 2:22:02
5. ΜΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΒΕΛΟΣ BOTTECHIA): 2:22:03
6. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (BIKESTORE): 2:22:04
7. ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΒΕΛΟΣ BOTTECHIA): 2:22:06
8. ΧΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ): 2:22:34
9. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΒΕΛΟΣ – BOTTECCHIA): 2:24:26
10. ΚΑΒΟΥΡΤΖΙΛΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (VELOS BOTTECHIA): 2:24:33
11. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΠΑΟΚ): 2:22:43
12. RICE JUSTIN (1000 ΔΕΝΔΡΑ): 2:22:43
13. STRAUSS LEVI (1000 ΔΕΝΔΡΑ): 2:23:05
14. MJILLER MATTHEW (1000 ΔΕΝΔΡΑ): 2:23:05
15. ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΒΕΛΟΣ – BOTTECCHIA): 2:28:58
16. ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (TEAM PODILATOMANIA): 2:29:17
17. ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΒΕΛΟΣ-BOTTECCHIA): 2:32:06
18. ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΒΕΛΟΣ-BOTTECCHIA): 2:32:06
19. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ): 2:35:32
20. ΓΚΟΔΟΣΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ): 2:35:32
21. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (2:35:47)
22. ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ): 2:38:22
23. ΚΑΣΚΑΒΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ: 2:53:49
24. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ (ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ): 2:54:10
25. ΜΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ (VELOS BOTTECCHIA): 2:56:04
26. ΚΑΪΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ: 2:58:38
27. ΠΟΛΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (CYCLOTRON): 3:16:16
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ: DNF
ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ: DNF
ΚΑΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ: DNF
ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΒΕΛΟΣ BOTTECHIA): DNF
ΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (DNF)  
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α2
(Ηλικίας 30 έως 39 ετών)
1. ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ (ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ): 2:22:01
2. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΠΑΟΚ): 2:22:01
3. ΠΑΝΔΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (BIKE TEAM ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ): 2:22:01
4. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (VELOS – BOTTECCHIA): 2:22:03
5. ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (VELOS – BOTTECCHIA): 2:22:06
6. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ (ΒΕΛΟΣ BOTTECHIA): 2:22:43
7. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (BIKE CENTER TEAM): 2:22:43
8. ΜΠΑΛΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: (IC ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ): 2:28:58
9. ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΒΕΛΟΣ BOTTECHIA): 2:28:58
10. ΝIΞΟΥΔΗΣ ΣΙΜΟΣ: 2:28:58
11. ΜΙΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΔΑΛΑΒΙΚΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ): 2:29:29
12. ΣΜΥΛΙΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (VELOS – BOTTECCHIA): 2:29:44
13. ΔΕΛΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (1000 ΔΕΝΔΡΑ): 2:32:06
14. ΧΡΙΣΤΟΓΑΜΒΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ: 2:35:11
15. ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΒΕΛΟΣ): 2:38:13
16. ΚΑΤΡΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΠΗΓΑΣΟΣ): 2:38:22
17. ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΡΗΣΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ): 2:38:22
18. ΤΑΓΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (VELOS): 2:40:12
19. ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΟΤΕΛΛΟ (FORBIKES): 2:43:10
20. ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ: 2:45:06
21. ΜΑΚΕΔΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ (KYKLOTRON): 2:46:33
22. ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ): 2:49:27
23. ΜΠΑΚΑΛΜΠΑΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.): 2:50:56
24. ΚΟΥΜΠΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ: 2:52:33
25. ΠΥΓΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ): 2:52:49
26. ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ (ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ): 2:59:58
27. ΛΟΥΚΜΑΚΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ): 3:03:57
28. ΔΙΡΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΡΗΣΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ): 3:09:30
29. ΔΑΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ): 3:09:38
30. ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ: 3:14:36
31. ΛΙΟΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗ): 3:25:00
ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ: DNF
ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ: DNF
ΚΟΥΜΠΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ: DNF
ΓΙΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΒΕΛΟΣ – BOTTECCHIA): DNF
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ: DNF
ΚΑΡΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΠΗΝΕΙΟΣ): DNF
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΠΗΝΕΙΟΣ): DNF
ΣΚΑΜΠΑΡΙΩΤΗΣ ΣΑΚΗΣ: DNF  
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ Β1
(Ηλικίας 40 έως 49 ετών)
1. ALLEN JOE: 2:22:07
2. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΒΕΛΟΣ-BOTTECCHIA): 2:22:34
3. LOWE KYLE (1000 ΔΕΝΔΡΑ – ΠΟΔΗΛΑΤΟΡΑΜΑ): 2:22:43
4. ΤΡΙΜΠΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (FORBIKES): 2:24:33
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΒΕΛΟΣ-BOTTECCHIA): 2:24:33
6. ΘΕΟΔΩΡΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ): 2:28:58
7. ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΒΕΛΟΣ-BOTTECCHIA): 2:32:06
8. ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ: 2:32:06
9. ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΒΕΛΟΣ- BOTTECCHIA): 2:33:23
10. ΛΙΑΚΟΣ ΒΑΙΟΣ (ΒIKESTORE): 2:34:13
11. ΜΑΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ: 2:34:349
12. ΚΑΣΑΜΠΟΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ: 2:35:18
13. ΝΕΡΑΝΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ( ΒΕΛΟΣ-BOTTECCHIA): 2:35:57
14. ΚΑΡΑΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ (SARIKOS BIKES): 2:36:23
15. ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (2:38:13)
16. ΧΑΣΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΠΗΓΑΣΟΣ): 2:40:25
17. ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (2:40:47)
18. ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ (2:43:29)
19. ΠΑΡΔΑΛΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ: 2:46:33
20. ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΠΕΣΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ): 2:48:03
21. ΚΟΤΣΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (BIKE TEAM ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ): 2:48:45
22. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΑΧΗΤΕΣ ΣΕΡΡΩΝ): 2:50:29
23. ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ): 2:51:48
24. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (2:51:48)
25. ΡΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (CYCLOTRON): 2:53:32
26. ΚΟΤΣΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (BIKE TEAM ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ): 2:54:10
27. ΝΤΟΥΡΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΔΡΑΣΗ BIKE): 3:02:11
28. ΨΕΜΜΑΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ): 3:10:41
29. ΤΡΟΧΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ (3:22:43)
30. ΨΕΜΜΑΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (3:22:53)
ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ): DNF
ΚΟΥΜΛΕΛΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ (VELOS): DNF
ΚΕΣΙΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ: DNF
ΣΕΪΤΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΔΡΑΣΗ BIKE): DNF
ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ (ΒIKE CENTER): DNF  
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ Β2
(Ηλικίας 50+ ετών)
1. ΡΟΥΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ: 2:29:29
2. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ACTION BIKE): 2:38:22
3. ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ (2:41:03)
4. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (2:46:40)
5. BURKY TY (2:48:45)
6. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΜΑΧΗΤΕΣ ΣΕΡΡΩΝ): 2:49:39
7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΤΣΑΓΓΑΛΙΔΗΣ ΕΣΩΡΟΥΧΑ): 2:49:39
8. ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΑΡΜΑΡΑ ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ): 2:51:48
9. ΠΟΥΛΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (3:16:53)
ΜΙΧΑΛΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ: DNF
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ: DNF
ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ (ΜΑΧΗΤΕΣ ΣΕΡΡΩΝ): DNF  
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. ΣΑΡΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΖΩΗ (ΤΑΛΩΣ): 2:40:32
2. ΡΩΜΑΝΙΔΟΥ ΞΕΝΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ): 2:43:30
3. ΚΑΡΑΜΟΣΧΟΥ ΑΝΝΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ): 2:48:13
4. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ): 3:02:42
5. ΤΣΑΚΟΥΡΙΔΟΥ ΠΟΠΗ (ΞΑΝΘΗ): 3:05:37
6. ΘΩΜΑΗ ΚΥΡΙΑΚΗ: 3:07:11
7. ΝΤΙΩΝΙΑ ΑΝΝΑ (ΒΕΛΟΣ BOTTECHIA): 3:23:15    

Δημήτρης Καλτέκης
dkaltekis@empros.gr

Περισσότερα Σχετικά Άρθρα
Περισσότερα άρθρα από ΕΜΠΡΟΣ
Περισσότερα άρθρα από Αθλητικά Νέα
Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Τρία μετάλλια κατέκτησε η «Ανατολική Δύναμη» σε τουρνουά στην Βουλγαρία

Σπουδαία εμφάνιση του ξανθιώτικου συλλόγου ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Με τρία μετάλλια, 2 χρυσά και 1 χάλκι…