Αρχική ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΕΠΣ Ξάνθης: Όλο το πρόγραμμα της Α’ Κατηγορίας για την σεζόν 2020-2021

ΕΠΣ Ξάνθης: Όλο το πρόγραμμα της Α’ Κατηγορίας για την σεζόν 2020-2021

0

Πρεμιέρα την Κυριακή 6 Σεπτεμβρίου

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΣ Ξάνθης η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας. Στο πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας συμμετέχουν 14 ομάδες και η έναρξή του προσδιορίζεται για την Κυριακή 6 Σεπτεμβρίου.

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα:

 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 6 Σεπτεμβρίου, Ωρα 17:00) 14η

ΑΕ Ξάνθης – Φίλιππος Δροσερού

Ελπίδα Γενισέας – ΑΟ Βιστονίδας

Άρης Πετεινού – Άτλας Σελίνου

Ηρακλής Ν. Ζυγού – Αετός Τοξοτών

Απόλλων Διομήδειας – Κεντητή Ξάνθης

Απόλλων Ξάνθης – Παύλος Μελάς Κουτσού

Ασπίδα Ξάνθης – Ερμής Μάνδρας

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15η

Ελπίδα Γενισέας – ΑΕ Ξάνθης

Φίλιππος Δροσερού – Άρης Πετεινού

ΑΟ Βιστονίδας – Ηρακλής Νέου Ζυγού

Άτλας Σελίνου – Απόλλων Διομήδειας

Αετός Τοξοτών – Απόλλων Ξάνθης

Κεντητή – Ασπίδα Ξάνθης

Παύλος Μελάς Κουτσού – Ερμής Μάνδρας

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16η

ΑΕ Ξάνθης – Άρης Πετεινού

Ηρακλής Νέου Ζυγού – Ελπίδα Γενισέας

Απόλλων Διομήδειας – Φίλλιπος Δροσερού

Απόλλων Ξάνθης – ΑΟ Βιστονίδας

Ασπίδα Ξάνθης – Άτλας Σελίνου

Ερμής Μάνδρας – Αετός Τοξοτών

Παύλος Μελάς Κουτσού – Κεντητή

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17η

Ηρακλής Νέου Ζυγού – ΑΕ Ξάνθης

Άρης Πετεινού – Απόλλων Διομήδειας

Ελπίδα Γενισέας – Απόλλων Ξάνθης

Φίλιππος Δροσερού – Ασπίδα Ξάνθης

ΑΟ Βιστονίδας – Ερμής Μάνδρας

Άτλας Σελίνου – Παύλος Μελάς Κουτσού

Αετός Τοξοτών – Κεντητή

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η

ΑΕ Ξάνθης – Απόλλων Διομήδειας

Απόλλων Ξάνθης – Ηρακλής Νέου Ζυγού

Ασπίδα Ξάνθης – Άρης Πετεινού

Ερμής Μάνδρας – Ελπίδας Γενισέας

Παύλος Μελάς Κουτσού – Φίλιππος Δροσερού

Κεντητή – ΑΟ Βιστονίδας

Αετός Τοξοτών – Άτλας Σελίνου

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19η

Απόλλων Ξάνθης – ΑΕ Ξάνθης

Απόλλων Διομήδειας – Ασπίδα Ξάνθης

Ηρακλής Νέου Ζυγού – Ερμής Μάνδρας

Άρης Πετεινού – Παύλος Μελάς Κουτσού

Ελπίδα Γενισέας – Κεντητή

Φίλιππος Δροσερού – Αετός Τοξοτών

ΑΟ Βιστονίδας – Άτλας Σελινου

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20η

ΑΕ Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης

Ερμής Μάνδρας – Απόλλων Ξάνθης

Παύλος Μελάς Κουτσού – Απόλλων Διομήδειας

Κεντητή – Ηρακλής Νέου Ζυγού

Αετός Τοξοτών – Άρης Πετεινού

Άτλας Σελίνου – Ελπίδα Γενισέας

ΑΟ Βιστονίδας – Φίλιππος Δροσερού

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21η

Ερμής Μάνδρας – ΑΕ Ξάνθης

Ασπίδα Ξάνθης – Παύλος Μελάς Κουτσού

Απόλλων Ξάνθης – Κεντητή

Απόλλων Διομήδειας – Αετός Τοξοτών

Ηρακλής Νέου Ζυγού – Άτλας Σελίνου

Άρης Πετεινού – ΑΟ Βιστονίδας

Ελπίδα Γενισέας – Φίλιππος Δροσερού

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22η

ΑΕ Ξάνθης – Παύλος Μελάς Κουτσού

Κεντητή – Ερμής Μάνδρας

Αετός Τοξοτών – Ασπίδα Ξάνθης

Άτλας Σελίνου – Απόλλων Ξάνθης

ΑΟ Βιστονίδας – Απόλλων Διομήδειας

Φίλιππος Δροσερού – Ηρακλής Νέου Ζυγού

Άρης Πετεινού – Ελπίδα Γενισέας

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 23η

Κεντητή – ΑΕ Ξάνθης

Παύλος Μελάς Κουτσού – Αετός Τοξοτών

Ερμής Μάνδρας – Άτλας Σελίνου

Ασπίδα Ξάνθης – ΑΟ Βιστονίδας

Απόλλων Ξάνθης – Φίλιππος Δροσερού

Απόλλων Διομήδειας – Ελπίδα Γενισέας

Ηρακλής Νέου Ζυγού – Άρης Πετεινού

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 24η

ΑΕ Ξάνθης – Αετός Τοξοτών

Άτλας Σελίνου – Κεντητή

ΑΟ Βιστονίδας – Παύλος Μελάς Κουτσού

Φίλιππος Δροσερού – Ερμής Μάνδρας

Ελπίδα Γενισέας – Ασπίδα Ξάνθης

Άρης Πετεινού – Απόλλων Ξάνθης

Απόλλων Διομήδειας – Ηρακλής Νέου Ζυγού

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 25η

Άτλας Σελίνου – ΑΕ Ξάνθης

Αετός Τοξοτών – ΑΟ Βιστονίδας

Κεντητή – Φίλιππος Δροσερού

Παύλος Μελάς Κουτσού – Ελπίδα Γενισέας

Ερμής Μάνδρας – Άρης Πετεινού

Ασπίδα Ξάνθης – Ηρακλής Νέου Ζυγού

Απόλλων Ξάνθης – Απόλλων Διομήδειας

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 26η

ΑΕ Ξάνθης – ΑΟ Βιστονίδας

Φίλιππος Δροσερού – Άτλας Σελίνου

Ελπίδα Γενισέας – Αετός Τοξοτών

Άρης Πετεινού – Κεντητή

Ηρακλής Ν. Ζυγού – Παύλος Μελάς Κουτσού

Απόλλων Διομήδειας – Ερμής Μάνδρας

Ασπίδα Ξάνθης – Απόλλων Ξάνθης

 

Περισσότερα Σχετικά Άρθρα
Περισσότερα άρθρα από ΕΜΠΡΟΣ
Περισσότερα άρθρα από ΑΘΛΗΤΙΚΑ
Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Super League 2: Αποφασίστηκε να μετατεθεί η πρεμιέρα άλλη μία εβδομάδα

Στις 7 και 8 Νοεμβρίου- με ΑΕΛ το πρώτο παιχνίδι του ΑΟΞ Νέα μετάθεση πήρε η προγραμματισμ…