Αρχική ΑΘΛΗΤΙΚΑ Γ’ Εθνική: Το αναλυτικό πρόγραμμα του 1ου ομίλου για τις ομάδες της Θράκης

Γ’ Εθνική: Το αναλυτικό πρόγραμμα του 1ου ομίλου για τις ομάδες της Θράκης

0
b_ethniki

Άρης Αβάτου, Ορφέας και Ασπίδα στη σέντρα από τις 30 Σεπτεμβρίου

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας στο Γουδί και έγινε γνωστό το πρόγραμμα σε όλου τους ομίλους και στον 1ο αυτό που συμμετέχουν οι 5 Θρακιώτικες ομάδες.

Η πρώτη σέντρα θα πραγματοποιηθεί στις 30 Σεπτεμβρίου με ώρα έναρξης στις 16:00, ενώ η τελευταία αγωνιστική θα διεξαχθεί στις 14 Απριλίου επίσης στις 16:00. Όλες οι αγωνιστικές θα γίνουν Κυριακή με εξαίρεση την 5η η οποία έχει προγραμματιστεί για το Σάββατο στις 27 Οκτωβρίου, λόγο της 28ης Οκτωβρίου, ενώ έχει αποφασιστεί στις 10 Μαρτίου να υπάρχει ρεπό για όλες τις ομάδες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου – Καβάλα

Εθνικός Σιδηροκάστρου – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Κεραυνός Πέρνης – Ασπίδα Ξάνθης

Αετός Ορφανού – Ορφέας Ξάνθης

Άρης Αβάτου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Αλέξανδρος Κιλκίς – Νέστος Χρυσούπολης

Πανσερραϊκός – Α.Ε. Καλαμπακίου

2η αγωνιστική

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Απόλλων Παραλιμνίου

Καβάλα – Κεραυνός Πέρνης

ΠΑΟ Κοσμίου – Αετός Ορφανού

Ασπίδα Ξάνθης – Άρης Αβάτου

Ορφέας Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός

Νέστος Χρυσούπολης – Α.Ε. Καλαμπακίου

3η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου – Κεραυνός Πέρνης

Αετός Ορφανού – Εθνικός Σιδηροκάστρου

Άρης Αβάτου – Καβάλα

Αλέξανδρος Κιλκίς – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Πανσερραϊκός – Ασπίδα Ξάνθης

Α.Ε. Καλαμπακίου – Ορφέας Ξάνθης

Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

4η αγωνιστική

Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου

Κεραυνός Πέρνης – Άρης Αβάτου

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Αλέξανδρος Κιλκίς

Καβάλα – Πανσερραϊκός

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Α.Ε. Καλαμπακίου

Ασπίδα Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης

Ορφέας Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

5η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου

Αλέξανδρος Κιλκίς – Αετός Ορφανού

Πανσερραϊκός – Κεραυνός Πέρνης

Α.Ε. Καλαμπακίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου

Νέστος Χρυσούπολης – Καβάλα

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Ορφέας Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης

6η αγωνιστική

Αλέξανδρος Κιλκίς – Απόλλων Παραλιμνίου

Άρης Αβάτου – Πανσερραϊκός

Αετός Ορφανού – Α.Ε. Καλαμπακίου

Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Καβάλα – Ορφέας Ξάνθης

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Ασπίδα Ξάνθης

7η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου – Πανσερραϊκός

Α.Ε. Καλαμπακίου – Αλέξανδρος Κιλκίς

Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Αετός Ορφανού

Ορφέας Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης

Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Σιδηροκάστρου

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Καβάλα

8η αγωνιστική

Α.Ε. Καλαμπακίου – Απόλλων Παραλιμνίου

Πανσερραϊκός – Νέστος Χρυσούπολης

Αλέξανδρος Κιλκίς – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης

Αετός Ορφανού – Ασπίδα Ξάνθης

Κεραυνός Πέρνης – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Καβάλα

9η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Α.Ε. Καλαμπακίου

Ορφέας Ξάνθης – Πανσερραϊκός

Ασπίδα Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Άρης Αβάτου

Καβάλα – Αετός Ορφανού

Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Σιδηροκάστρου

10η αγωνιστική

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου

Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ξάνθης

Α.Ε. Καλαμπακίου – Ασπίδα Ξάνθης

Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Αλέξανδρος Κιλκίς – Καβάλα

Άρης Αβάτου – Εθνικός Σιδηροκάστρου

Αετός Ορφανού – Κεραυνός Πέρνης

11η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης

Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Νέστος Χρυσούπολης

Καβάλα – Α.Ε. Καλαμπακίου

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Πανσερραϊκός

Κεραυνός Πέρνης – Αλέξανδρος Κιλκίς

Άρης Αβάτου – Αετός Ορφανού

12η αγωνιστική

Ασπίδα Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου

Ορφέας Ξάνθης – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καβάλα

Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Σιδηροκάστρου

Α.Ε. Καλαμπακίου – Κεραυνός Πέρνης

Πανσερραϊκός – Αετός Ορφανού

Αλέξανδρος Κιλκίς – Άρης Αβάτου

13η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Καβάλα – Ασπίδα Ξάνθης

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Ορφέας Ξάνθης

Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης

Άρης Αβάτου – Α.Ε. Καλαμπακίου

Πανσερραϊκός – Αλέξανδρος Κιλκίς

Περισσότερα Σχετικά Άρθρα
Περισσότερα άρθρα από ΕΜΠΡΟΣ
Περισσότερα άρθρα από ΑΘΛΗΤΙΚΑ
Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Μέσα στο φθινόπωρο θα δοθεί η προκαταβολή χρηματοδότησης στον ερασιτεχνικό αθλητισμό

Λήγει στις 30 Σεπτεμβρίου η προθεσμία για ένταξη στο Μητρώο Αθλητικών Σωματείων Με ανακοίν…