Αρχική ΠΟΛΙΤΙΚΗ Τοπική Αυτοδιοίκηση Συνδυασμοί και υποψήφιοι στους δήμου Αβδήρων – Μύκης – Τοπείρου

Συνδυασμοί και υποψήφιοι στους δήμου Αβδήρων – Μύκης – Τοπείρου

0
kalph ekloges-empros

5 συνδυασμοί διεκδικούν το δήμο Αβδήρων , 4 το δήμο Μύκης και 2 τον δήμο Τοπείρου

 

Όλα τα ονόματα όπως κατατέθηκαν την Κυριακή 27 Απριλίου στο Πρωτοδικείο Ξάνθης

 
 
Στο Πρωτοδικείο Ξάνθης «γράφτηκε» την Κυριακή 27 Απριλίου και επίσημα η έναρξη της προεκλογικής εκστρατείας για τις εκλογές του Μαΐου με την κατάθεση των ονομάτων των υποψηφίων που απαρτίζουν τους συνδυασμούς που θα διεκδικήσουν τους δήμους του Νομού. Το «Ε» δημοσιεύει τα ονόματα των υποψηφίων σ’ όλους τους δήμους έτσι όπως κατατέθηκαν από τους επικεφαλής στο Πρωτοδικείο. Επισημαίνεται ότι η ανακήρυξη των συνδυασμών από το Πρωτοδικείο θα πραγματοποιηθεί στις 2 Μαΐου αφού ολοκληρωθεί ο προβλεπόμενος έλεγχος.
 
5 συνδυασμοί διεκδικούν τον Δήμο Αβδήρων
 
1. “ΚΟΙΝΗ ΠΟΡΕΙΑ”
 
Η δημοτική παράταξη «ΚΟΙΝΗ ΠΟΡΕΙΑ» του υποψήφιου δημάρχου Βασίλη Τσολακίδης είναι στελεχωμένη από 107 υποψήφιους.
 
1.Αθανασίου Συμεών
2.Ακπαρίδης Χρήστος
3.Αλημάν Τασκέντ    
4.Αμανατίδου Αναστασία     
5.Αμέτογλου Νιαζή   
6.Ανδρέου Χριστίνα – Μαρία
7.Αρβανιτίδης Ξενοφών        
8.Αρχοντάκης Δημήτριος      
9.Ασημάκης Βασίλειος          
10.Ασλανίδου Ευλαμπία       
11Ατανάσοβα Μαργαρίτα    
12.Γαλανόπουλος Δημήτριος
13.Γαρούφας Χρήστος          
14.Γεωργακάκη Δήμητρα      
15.Γεωργαντζή Ευγενία(Εύη)
16.Γιακούπ Ογλού Χαλιδίν   
17.Γιαννάκογλου Ευάγγελος
18.Γιαννίδης Παύλος 
19.Γκαντιντζικίδου Γαλήνη   
20.Γκαργκαλαντζίδη Ολυμπία          
21.Γκιρετλή Τζεϊλάν  
22.Γκουτζίδης Πασχάλης      
23.Γρηγοριάδης Απόστολος  
24.Δαλακούρας Ιωάννης       
25.Δαφνιώτη Ασημένια (Μίνα)         
26.Δεμηρογλαρή Σενόλ         
27.Δερβενά Βαρβάρα
28.Δετσαρίδου – Αμαξά Στεφανία    
29.Δοξακίδου Βασιλική         
30.Δουλιάκης Ηλίας  
31.Δραγγίας Στέργιος
32.Ελευθεριάδης Λεωνίδας   
33.Ηλιάδου – Κουτσομιχάλη Ελένη  
34.Θεοδωρακάκης Δημήτριος           
35.Ιμπίς Χασάν Χουλμπιέ     
36.Ιμπραήμ Νταή Σαλή         
37.Ιμπράμ Ουζούν Αμέτ Ερόλ          
38.Καζάκος Λεωνίδας           
39.Καλαϊτζίδου – Κυράπογλου Μάρθα         
40.Καλλεντζή Χιλμή 
41.Κανδυλίδης Σταύρος        
42.Καπουσατζής Δημήτριος  
43.Καραβέτης Στέφανος       
44.Καραγεωργίου Ασημένια 
45.Καρακατσάνη Ειρήνη       
46.Καρακώστα Δήμητρα       
47.Καρκαλιάνης Δημήτριος  
48.Κατσικέα Κυράνθη           
49.Κιουρτ Τζεμαλή    
50.Κιουτσούκ Αϊλάν  
51.Κουμψάκης Ευάγγελος    
52.Κουντουράς Γεώργιος      
53.Κουτσουρίδης Παύλος     
54.Κώστογλου Μαρία           
55.Κωστόπουλος Γεώργιος   
56.Λαβτζής Χρήστος 
57.Λεσκόφτσης Νικόλαος     
58.Μακράκης Μιχαήλ           
59.Μακρής Αθανάσιος          
60.Μαρτίνης Κωνσταντίνος  
61.Ματζίρ Αμέτ Ραμαδάν     
62.Μεχμέτ Ογλού Ενδέρ       
63.Μορφίδης Παναγιώτης     
64.Μουμήν Χατιέ      
65.Μουμτζάκη Βαρβάρα       
66.Μουρατίδης Αθανάσιος   
67.Μουρατίδου Χρυσή          
68.Μπαλαμπανίδου – Γκαϊτατζή Αλεξάνδρα
69.Μπαντάκ Μπαριέ 
70.Μπληγουράς Ευάγγελος  
71.Μπουρχάν Μουμίν           
72.Μπουρχάνογλου Ονούρ   
73.Ναβροζίδης Γεώργιος       
74.Ντάφος Κωνσταντίνος     
75.Ντίνος Γεώργιος   
76.Ξανθόπουλος Παναγιώτης           
77.Ομέρ Ογλού Αχμέτ           
78.Οσμάν Σουλεϊμάν Μπαρίς           
79.Παπαδόπουλος Άγγελος   
80.Παπανικολάου Κωνσταντίνος      
81.Παρασκευόπουλος Ευάγγελος     
82.Πέδη Νίκη 
83.Πυλαρινός Γεώργιος         
84.Ραμαδάν Ογλού Σενόλ     
85.Ρετσελάς Γεώργιος           
86.Σάββογλου Γεώργιος        
87.Σαμή Μεμέτ          
88.Σεπετσής Γεώργιος           
89.Σίσκος Γεώργιος   
90.Σουλεϊμάν Γκιουβέν         
91.Σταγώνης Χαρίλαος         
92.Στεφάνου Πασχάλης        
93.Ταουσανίδου – Κεντρωτά Ευθυμία          
94.Τοπ Αλή Ριτβάν    
95.Τοπαλίδου Αναστασία     
96Τουρουνίδης Ευστάθιος    
97.Τσέκης Ευάγγελος
98.Τσιλιγκήρ Σαμπρή
99.Τσιτάκ Τζεχάτ      
100.Τσομπανίδου Αρχοντούλα         
101.Φυλακτάκης Θεόφιλος   
102.Χατζή Σουλεϊμαν Καδήρ Σαμή  
103.Χατζή Χασάν Χαλήλ      
104.Χατζηπαναγιωτίδου Κυριακή     
105.Ψαρονικολάκη-Τσολακίδου Αγγελική   
106.Ψωμαδόπουλος Γεώργιος
 
 
2.ΠΟΛΙΤΕΣ ΣΕ ΔΡΑΣΗ
 
Ο Συνδυασμός «ΠΟΛΙΤΕΣ ΣΕ ΔΡΑΣΗ» με επικεφαλής τον Υποψήφιο Δήμαρχο Αβδήρων Γεώργιο Τσιτιρίδη απαρτίζεται από 103 υποψηφίους Δημοτικούς και Τοπικούς Συμβούλους.
 
ΤΣΙΤΙΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
(Υποψήφιος Δήμαρχος)
 
Εκλογική Περιφέρεια Αβδήρων
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
 
Αμαξάς Δημήτριος    
Γεωργακάκης Αθανάσιος      
Γκλαβίνης Σωτήριος  
Μανασαρίδης Συμεών           
Μουσικάκης Βασίλειος         
Πισκιουλόπουλος Μάριος     
Ραντάκη Άννα
Χασάν Ογλού Χούλια           
Χατζηπαπαδόπουλος Παντελεήμων  
Χατζόπουλος Νικόλαος
           
Εκλογική Περιφέρεια Βιστωνίδος
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Αλτινίδης Αθανάσιος 
Αρχοντάκη Πανδράκη Μαρία Ζωή   
Αχμετσίκ Τζεμήλ        Σαμπρή
Βαλασίδης Σταμάτιος
Βαρσάμης Δημήτριος
Γαρούφας Δήμος       
Γκασιμπαγιαζίδης Βλαδίμηρος         
Γκοδόλιας Δημοσθένης         
Γουλινάκης Δημήτριος          
Δεληπάλλα Σιούτα Αικατερίνη         
Εμίν Νουρντάν          
Ζαφειριάδης Κωνσταντίνος   
Ζλάτκος Χαράλαμπος           
Ζουρνατζίδου Χρηστακίδου Κωνσταντινιά  
Κασσέρης Κωνσταντίνος      
Κετίπης Ευάγγελος    
Κοτζά Ναζήφ Ναζήφ
Κουτσομιχάλης Νικόλαος     
Λεοντή Μπίκου Χρυσούλα
Μαυρίδης Νικόλαος  
Μεμέτ Εφένδη Ισμέτ  
Μποΐτσης Σωτήριος   
Πετκόπουλος Γεώργιος         
Ρούφου Παρασκευή   σύζυγος
Σιδηρόπουλος Θεόφιλος (Βίλης)       
Ταουσανίδου Κυράπογλου Δέσποινα           
Φουρλάνος Ευστάθιος          
Χασάν Νιχάτ  Χασάν
Χατζηδιαμαντή Λαμπρινούλα           
 
Εκλογική Περιφέρεια Σελέρου
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
 
Αραμπατζή Μπαχρή  
Γαλανόπουλος Σπυρίδων      
Δουλγκέρ Τζελαϊντίν 
Εφένδη Εράλπ
Ιμπίς Τζεμήλ  
Ιμπραήμ Μεμέτ Σουάτ          
Μουτούς Μουμίν Σουάτ       
Μποζατζή Αλήμ        
Μπαϊράμ Αλή
Ομέρ Αϊτζάν  
Οσμάν Μελιχά           
Σαΐτ Αλπέρ    
Σατήρ Οντέρ  
Σουλεϊμαντζίκ Ιμπραχήμ       
Χασάνογλου Αχμέτ   
 
Δημοτική Κοινότητα Γενισέας
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Γενισέας
 
Καργιώτης Ιωάννης   
Μαρίνος Γεώργιος     
Μαυρίδης Λάζαρος   
Πετρίδη Αναστασία   
Στεφανίδης Ιωάννης  
Χαλήλ Μουμίν          
 
Δημοτική Κοινότητα Διομηδείας
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Διομηδείας
 
Αλεμδάρ Χαϊρή         
Παπαγερασίμου Χρυσούλα   
Σαλή Ογλού Γκιουλντέμ       
Σιδηρά Αμβροσιάδου Συμέλα           
Σωτηριάδης Χρήστος
Χατζηδημητρίου Ειρήνη Χρυσοβαλάντω (Βαλεντίνα)         
 
Δημοτική Κοινότητα Σελέρου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Σελέρου
 
Αγιάν Τουρκιάν         
Κεχαγιά Ογλού Τζελαεντίν   
Ντεμήρ Σαντρή (Κανδρή)     
Ντεντέ Ογλού Αλή     
Τόπ Χουσεΐν Σεβγκιέ (Σεβγκή)         
Τσιτιρίδης Βασίλειος
 
Τοπική Κοινότητα Αβδήρων
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας Αβδήρων
 
Βελισσαρίου Νικόλαος          
Εγγλέζης Αναστάσιος
Ξανθοπούλου Βεϊλεκτσή Ανθή         
Σταυράκης Γεώργιος 
 
Τοπική Κοινότητα Κουτσού
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας Κουτσού
 
Εμίν Ογλού Χούλια   
Μουρκάκης Χρήστος
Τσακιράκης Πρόδρομος        
 
Τοπική Κοινότητα Μαγικού
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας Μαγικού
 
Βαμβακίδης Μιχαήλ  
Σερνισλίδης Ανέστης
Φεημή Εκρέμ 
Χρηστακίδου Ελένη
 
Τοπική Κοινότητα Μάνδρας
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας Μάνδρας
 
Καϊταλίδου Μαρίνα   
Καρακάσης Χρήστος 
Χαλκόπουλος Αναστάσιος    
 
Τοπική Κοινότητα Μυρωδάτου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας Μυρωδάτου
 
Κατερτζής Ελευθέριος           
Κυριαζίδης Απόστολος          
Μαλάκη Ευαγγελία   
 
Τοπική Κοινότητα Νέας Κεσσάνης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας Νέας Κεσσάνης
 
Καραβέτη Βασιλική   
Μπερμπερίδης Θεόδωρος      
Σταυρακάρας Φώτιος
 
Τοπική Κοινότητα Πηγαδίων
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας Πηγαδίων
 
Γιαπαντζαλής Παρασκευάς   
Καρκαλιάνης Μιχαήλ
Ρήγα Ελεονώρα         
           
 
Τοπική Κοινότητα Πολυσίτου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας Πολυσίτου
 
Ιωαννίδης Διογένης    
Μπακιρτζή Τραμπίδου Χρυσούλα    
Πελτεκίδης Αχιλλέας 
Χασήμ Ογλού Σενόζ  
 
Τοπική Κοινότητα Σελίνου
Υποψήφιοι για Εκπρόσωπο της Τοπικής Κοινότητας Σελίνου
 
Μοσχόπουλος Πολυχρόνης
 
Τοπική Κοινότητα Σουνίου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας Σουνίου
 
Δοξακίδης Γεώργιος   Νικόλαος
Τσιτάκ Μεχμέτ Ογλού
Χατζηαποστόλου Βασιλική   
Χουσεΐνογλου Εκρέμ 
 
 
 
3. «ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ»
 
 Ο Συνδυασμός «ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ» με επικεφαλής τον Υποψήφιο Δήμαρχο Αβδήρων Νεοφυτίδη Δημήτριο, παρουσιάζει τους 27 υποψηφίους Δημοτικούς και Τοπικούς Συμβούλους.
 
ΝΕΟΦΥΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ-Υποψήφιος Δήμαρχος
 
 Εκλογική Περιφέρεια Αβδήρων
ΑΝΤΑΣ ΜΕΧΜΕΤ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ
ΜΠΕΜΠΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΡΗΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΛΥΔΙΑ
ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
 
Εκλογική Περιφέρεια Βιστωνίδας
ΙΣΑΑΚΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ
ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΡΑΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΑΧΑΙΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΜΠΟΥΡΓΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΣΙΜΟΣ
ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΟ
ΜΩΫΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΝΕΟΦΥΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΝΕΟΦΥΤΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΠΕΝΤΕΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΡΟΥΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
 
Δημοτική Κοινότητα Διομήδειας
ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΟΡΑΒΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
 
Τοπική Κοινότητα Κουτσού
ΔΑΡΙΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
 
Τοπική Κοινότητα Νέας Κεσσάνης
ΦΥΛΑΧΤΑΚΗ ΞΑΝΘΗ
 
Τοπική Κοινότητα Σουνίου
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
 
*Υπολείπονται τα ονόματα δύο ακόμη συνδυασμών του επικεφαλής Νίκου Καλιαμπάκα και του Κώστα Αντωνιάδη Οι λίστες των ονομάτων δεν εστάλησαν με ευθύνη των ιδίων
 

ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ: 4 υποψήφιοι συνδυασμοί

Ο Συνδυασμός «ΑΔΕΛΦΙΚΗ ΠΟΡΕΙΑ» με επικεφαλής τον Υποψήφιο Δήμαρχο Μύκης Αγκά Μουσταφά, παρουσιάζει 78 υποψηφίους Δημοτικούς και Τοπικούς Συμβούλους.
 
Υποψήφιος Δήμαρχος Αγκά Μουσταφά    
 
Εκλογική Περιφέρεια Θερμών
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. Άρδογλου Εντέρ    
2Ιβραχήμ Μπασή Σουκρή     
3. Ουζούν Ισμαήλ
 
Εκλογική Περιφέρεια Κοτύλης
1.Αλεμδάρ Γιλδίζ        Χουσεΐν          
2.Ιμπράημ Τζενγκίς    Σαμπρή          
3.Καλεντζή Χικμέτ     Σουκρή           
4.Κεγαχιά Γκιουλμπάϊ           
5.Μουσά Μεχμέτ       
6.Ντελή Γιουσούφ      Χουσεΐν          
7.Ραχήμ Χικμέτ         
8.Φεράτ Ελήφ
 
 
Εκλογική Περιφέρεια Μύκης
1.Αδέμ Χασάν Μεχμέτ           
2.Αζήζ-Ογλού Σαμπάν          
3.Αζίζογλου Αλητζέν 
4.Αλή Αϊχάν    Τζεμαλή         
5.Αμπατζή Φατμέ      
6.Εγιούπ Ριτβάν         
7.Ιμάμ Χασάν Χουσεΐν                      
8.Ιμπράμ Μπασιά Νουριέ      
9.Ιχτιάρ Μπιλσέν       
10.Ιχτιάρ Χουλιούς    
11.Καβάζ Μπαχρή     
12.Κιοσέ Μετήν         
13.Κουρού Σεριφέ     
14.Κουστσή Εργκιούλ           
15.Κύρ Χασάν           
16.Μαντζιάρ Χατζιρέ
17.Μασλάρ Χουσεΐν 
18.Μέκερα Αδέμ        
19.Μεχμεταλή Ριτβάν
20.Μιχτάρ Αχμέτ       
21.Μουντούρ Χασάν 
22.Μπάτη Ζεχρά        
23.Μπεκήρ Σαμή       
24.Μπόζ Ερτζάν        
25.Μπουγιουκλού Χουσεΐν   
26.Νταλή Γκιουλισέν
27.Ομέρ Κεχαγιά Αλή           
28.Σαμπάν Ραμαδάν  
29.Σαρή Φεριδήν       
30.Τζαμπάζ Φαχρή    
31.Χασάν Γκιουλσούμ          
32.Χασάν Μπασιά Βετάντ    
33.Χασάν-Σαλή Ρετζέπ         
34.Χατζή Μεμίς Μουσταφά  
35.Χουσεΐν Μπασιά Τζεβτέτ 
 
Εκλογική Περιφέρεια Σατρών
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1.Άγκο Σαλή  
Δημοτική Κοινότητα Εχίνου
1.Βίντινλη Κεμπιρέ                
2.Γιουρούκ Σαλή                   
3.Κόπελ Αχμέτ           
4.Κουστσή Τζεμάλ    
5.Τουμπάρ Μεμέτ-Εμήν        
6.Χαλήλ Καδριε         
 
Δημοτική Κοινότητα Κοτύλης
1.Κιοσέ Σαμπρή         
2.Μηλιαζήμ Φατμέ    
3.Μουσταφά Μπασρή
4.Πατίγκο Μουσταφά Απτουλά        
5.Σεμπέκ Σαλή           
6.Σερδάρ Σεϊδέ           
 
Δημοτική Κοινότητα Μύκης
1.Ζουμπούλ Ισμέτ      
2.Καπζά Ισμέτ
3.Κεχαγιά Τζεβδέτ                 
4.Λής Μεχμέτ Αχμέτ 
5.Μπόζ Μουζεΐέν       
6.Οσμάν-Κεχαγιά Ναζιλέ      
 
Τοπική Κοινότητα Θερμών
1.Μουσταφά Χούλια 
2.Χατζόγλου Αχμέτ   
3.Χατζόγλου Μουσταφά
 
Τοπική Κοινότητα Σατρών
1.Αβτζή Σελαμή         
2.Οσμάν Νιλτζάν       
 
Τοπική Κοινότητα Ωραίου
1.Μπεκήρ Σαμπιχά    
2.Σαπουντζή Ριτβάν   
3.Σιακήρ Μεμχέτ
 
 
2.Ο Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ» με επικεφαλής τον Υποψήφιο Δήμαρχο Μύκης τον Καπζά Τζεμήλ παρουσιάζει τους 78 υποψηφίους Δημοτικούς και Τοπικούς Συμβούλους.
 
Καπζά Τζεμήλ του Μεχμέτ
Υποψήφιος Δήμαρχος Δήμου Μύκης
 
 
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Θερμών
1.Καβάς Κενάν του Ταχήρ (
2.Κιοσέ Εκρέμ του Μεχμέτ
3.Ναζήρ Χασάν του Γκαλήπ
 
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κοτύλης
1.Εμίν Κεχαγιά Νιχάτ του Μεχμέτ
2.Μπαργκάν Σεβγκή
3.Ομέρ Ταχήρ του Εμίν
4.Τουτζιάρ Ριφάτ
5.Φαζλή Φατμέ
6.Χαφούζ Αχμέτ Χαϊρεττίν
 
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Μύκης
1.Αντέμ – Ογλού Χουσεϊν
2.Αχμετσίκ Ισά
3.Γκιρετλή Φατμέ
4.Γκοβεντάρ Τζιχάτ
5.Εμίρ Ορχάν
6.Εμπλιούκ Ρετζέπ
7.Εφέντη Εμπιέ
8.Ιμάμ Ταχσινέ
9.Ιμπραήμκο Ιμπραήμ
10.Καρά Αλή Χαϊριδήν
11.Καρά Χασάν Ορχάν
12.Κατουνλού Ορχάν
13.Κιούρτ Εμβέρ
14.Κιούρτ Μεχμεταλή
15.Κιρατζή Χουσεϊν
16.Μεχμεταλή Φαχρή
17.Μιχτάρογλου Ραχήμ
18.Μολλά – Ογλού Ντιλμπέρ
19.Μουσταφά Ογλού Μεχμέτ
20.Μπασιά Χουσείν
21.Μπατζάκ Γκιουλτέν
22.Μπατζάκ Σελαμή
23.Μπούρμπουν Μπενγκιούλ
24.Νταλλή Γκιουλχάν
25.Οσμάντσα Φατμέ
26.Πετσενίκ Αδνάν
27.Ραμαδάν Μπαχρή
28.Ρουσιάν Σαμπρή
29.Σαατσή Σαμπρή
30.Σαλή Ογλού Τζεμήλ
31.Σαλή – Ογλού Χασάν
32.Τσιλιγκήρ Χασάν
33.Τσόλκο Γκιουλσέν
34.Χαβάτζα Εμινέ
35.Χάητα Γιουσούφ
36.Χασάν – Σαλήχ Σαμή
37.Χατζηοσμάν Σινάν
 
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Σατρών
1.Δουλγκέρ Εσμά του Σαμή
2.Καλεντζή Ιλχάν του Μεμέτ
3.Μουσά Σεϊντάν
 
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικών Κοινοτήτων
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Εχίνου
1.Γιουρούκογλου Εσρά
2.Γιουρούκογλου Χαμδή
3.Σαατσή Νουρεντήν
4.Χατζή Χουσεϊν Μετζήτ
 
 
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Κοτύλης
1.Ιμπραήμ Ιρφάν του Τζεμήλ
2.Κούλε Αρήφ του Μουσταφά
3.Μπαϊράμ Χουσεϊν του Μεμέτ
4.Ραχήμ Αϊνούρ του Χουσεϊν  
5.Ραχήμ Ερκάν του
6.Τράμπα Χατιτζέ του Εμίν
 
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Μύκης
1.Αμπτουλά Ογλού Μουσταφά
2.Εμήρ Μεχμέτ του Γιουνούζ
3.Εμπλιούκ Ισμαήλ του Ιμπραχήμ
4.Μπατζάκ Φικριέ
5.Σελήμ Ισμέτ
6.Τοπτσή Φατμέ
 
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικών Κοινοτήτων
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Θερμών
1.Γύρογλου Μπαχριέ
2.Ισά Ιμράν Μουσταφά
3.Καβάς Μπεσήμ
4.Χατζόγλου Μεχμέτ
 
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Σατρών
1.Καρά Ορχάν
2.Τσαούς Μεστάν
3.Χαλήλ Σαλή
4.Χατζίκ Περιχάν
 
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ωραίου
1.Κοζάρ Μπιλάλ Τζουνέϊτ
2.Σουλεϊμάν Μουράτ Ραμαδάν
3.Τοπάτς Χαβά
4.Χαφούζ Χαλήλ Χαλήλ
 
*Και στο Δήμο Μύκης υπολείπονται τα ονόματα υποψηφίων δύο ακόμη συνδυασμών: του νυν δημάρχου και εκ νέου υποψηφίου Τζουκάλ Μουσταφά και του υποψήφιου δημάρχου Ριτβάν Ντελή Χουσεΐν. Οι λίστες δεν εστάλησαν με ευθύνη των ιδίων.
 
 
 
 

Δήμος Τοπείρου: 2 συνδυασμοί

Ο συνδυασμός «Δημοτική Αλλαγή» με επικεφαλής τον υποψήφιος δήμαρχο Τοπείρου Μίχογλου Θωμά αποτελείται από 87 υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους.
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΟΠΕΙΡΟΥ
 
1. Μίχογλου Θωμάς
Υποψήφιος Δήμαρχος Δήμου Τοπείρου
 
 
2.Αλεξανδρίδης Γεώργιος      
3.Αλή Τουρκιάν                     
4.Βασιλειάδης Χαράλαμπος            
5.Βαχαρέλη – Βούλκου Σμαράγδα (Σμάρω)
6.Γαβριήλ Στέργιος               
7.Γανίδης Νικόλαος               
8.Γιαννόπουλος Θωμάς                     
9.Γιοβαννόπουλος Άγγελος               
10.Γιουβαντζίκ Κωνσταντίνος          
11.Γκένος Αθανάσιος            
12.Γκιοξάλ Ογλού Ιμπραχήμ            
13.Δραμπίδης  Εμμανουήλ                
14.Ελευθεράκη Λαμπρινή                 
15.Ελευθεριάδου Ίννα           
16.Θεοδωρακάκη Ειρήνη                   
17.Ιμπράμ Ογλού Ερτάν                    
18.Καραγκιοζίδης Γεώργιος              
19.Καρκαλιάνη Αναστασία               
20.Κατσούνης Θεμιστοκλής              
21.Κιατίπης Νικόλαος                       
22.Κοντόλιας  Γεώργιος                    
23.Κοτζακελίνης Σταύρος                 
24.Κοτόπουλος Χρυσόστομος          
25.Κουραμίδης Στέργιος                   
26.Κουτσομιχάλης Χαράλαμπος      
27.Κρυωνάς Νικόλαος                      
28.Κυρμάνης  Θεόδωρος                   
29.Λαζάρου Δήμητρα           
30.Λουκμακιάς Αθανάσιος               
31.Μαυρολιός Ηλίας (Λιάκος)          
32.Μουμίν Ογλού Ζινέπ                    
33.Μωραΐτης  Στυλιανός                  
34.Νετζίπ Ογλού Χουσεΐν                 
35.Νορή Ογλού Χασάν                     
36.Οσμάν Ριτβάν                               
37.Παπαδόπουλος Δημήτριος (Μπούλης)   
38.Πολυχρονιάδου Ελένη                              
39.Ραΐφ Σεντάτ                                  
40.Ραΐφ Ογλού Σερχάν                                  
41.Ραμαδάν Ογλού Σεϊχάν                            
42.Ραμαδάν Σαλήχ Σαλιέ                              
43.Ραχμή Ογλού Γκιουξέλ                            
44.Ρόϊδος Γεώργιος                           
45.Σαββίδης Αναστάσιος                              
46.Σιαμπάν Ογλού Ρετζέπ                             
47.Σπυριδόπουλος Χαράλαμπος                   
48.Τζελεπάκης Θεόδωρος                              
49.Τσάκαλος Αναστάσιος                             
50.Τσάογλου Ερτζιουμέντ                             
51.Φεΐζ Ογλού            Φερίτ                         
52.Χαλήτ Ογλού Μουμίν                              
53.Χαλήτ Ογλού Οζκάν                                
54.Χουσεΐν Μεμέτ                             
55.Χουσεΐν Ογλού Σουνάη                                       
(α) Δημοτική Κοινότητα Ευλάλου
56.Γκαλίπ Ογλού Τολκάϊ      
57.Μαμούτ Ογλού Δογάν     
58.Μεμέτ Ογλού Αϊφέλ         
59. Σιαμπεντήν Ογλού Μπουρτζού   
60.Τζεμήλ Ογλού Ριτβάν       
61.Χασάν Ογλού Τζελαεντίν 
(β)Τοπική Κοινότητα Αβάτου
62.Γιακουμπίδου Ντιάνα       
63.Παυλακάκης Κωνσταντίνος         
64.Ρεσούλ Σαχαμπετήν         
65.Χοΐδης Νικόλαος  
(γ)Τοπική Κοινότητα Γαλάνης
66.Μαυροπούλου Ευγενία    
67.Τουρούντζη Αναστασία (Σούλα) 
(δ)Τοπική Κοινότητα Εξοχής
68.Δελέρη Αικατερίνη           
69.Κερμενίδης Παντελεήμων
70.Παπαδοπούλου Αφροδίτη
71.Τζεμήλ Ογλού Αϊντογάν   
(ε)Τοπική Κοινότητα Ερασμίου
72.Αδέμ Ογλού Φερούφ        
73.Τερζής        Αθανάσιος     
74.Τσίμπλας   Απόστολος     
75.Χασάν Ογλο Ταρέκ          
(στ)Τοπική Κοινότητα Μαγγάνων
76.Αγγελάκης Πασχάλης
77.Ανεστίδης   Φραγγούλης   
78.Σαββίδης    Φώτης
79.Φωταρίδου Γιαννούλα
(ζ)Τοπική Κοινότητα Ολβίου
80.Βαχαρέλης Ευρυσθένης   
81.Καραβασίλογλου –Κουρτζαρίδου Ειρήνη
82.Μπεδρελίδης Ιωακείμ       
83.Τοφέογλου Παναγιώτης   
(η) Δημοτική Κοινότητα Τοξοτών
84.Ατανίδης    Βασίλειος       
85.Καρυώτου  Ελένη 
86.Μυλωνάς   Αβραάμ
87.Νιναχίδης   Χαράλαμπος  
 
 
2.Ο συνδυασμός «Νέα Πνοή» με επικεφαλής την υποψήφια δήμαρχο Τοπείρου Καραλευθέρη Μαρία αποτελείται από 76 υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους.
 
1.Υποψήφια δήμαρχος Τοπείρου .Καραλευθέρη Μαρία
2.Αλή Γιακούπ του Αλή
3.Αλή Ογλού Αΐχάν
4.Αμέτ Ορχάν
5.Αποστολίδης Νικόλαος
6.Αποστολίδου Βέρα 
7.Βελή Ογλού Κιαζήμ
8.Βεχπή Ογλού Βεχπή
9.Βομβαρδάς Αρχοντής
10.Δελής Χρήστος
11.Δρίγγας Αντώνιος
12.Ιμπράμ Ογλού Ουνάλ
13.Ιωαννίδου Πηνελόπη (Nόπη)
14.Καζάκος Γεώργιος
15.Κανδυλίδης Βασίλειος
16.Καραμπάσης Ζαφείριος
17.Κηλικιώτης Άγγελος
18.Κιουρτσής Βαχάρης
19.Κούρτογλου Βαρβάρα
20.Κουτσουρλή – Μπακόλα Μαρία
21.Κυριακόπουλος Νικόλαος
22.Λειβαδίτης Γεώργιος
23.Λεπτοκαρίδης Χαράλαμπος         
24.Μακράκης Ιορδάνης
25.Μακρίδης Κωνσταντίνος
26.Μιλαχίμ Ογλού Χασάν    
27.Μουμίν Ογλού Μιλαγίμ
28.Μπέρτος Παναγιώτης       
29.Μποασί Σιμπέλ     
30.Νοικοκύρης Χρήστος
31.Ράπτης Γεώργιος
32.Ρασήμ Ογλού Μουρταζά             
33. Σαλή Ογλού Ερέν
34. Σεΐτ Ογλού Τουλάι
35. Σιούτας Ζήσης
36. Σοροντίλα Γλυκερία
37. Σπυρλίδου Αλμαμένα
38. Συμεών Ανέστης
39.Τουργαΐδης Στυλιανός
40.Τσιλιγγίρης Δήμος
41.Τσολάκ Μουγέ
42.Χαραλαμπίδης Βασίλειος
43.Χασάν Ογλού Ραμαδάν
44.Χατζηβασιλείου Μέλπω                           
45.Χατζησταυρίδης Σάββας
46.Χουσεΐν Ογλού Τουργκάη
47.Χουσνή Ογλού Σιαμπάν
48.Αντωνίου Παρασκευή
49.Μεμέτ Ογλού Ορχάν
50.Ραΐφ Ογλού Ραΐφ
51.Σαλή Ογλού Ιπέκ
52.Σαμπρή Ογλού Σερτέλ
53.Φικρέτ Ογλού Τζεΐχούν
54.Αλή Εμρέ του Μουμίν
55.Δομπράκης Αντώνιος
56.Καραφουλίδου Μαρίνα
57.Ματζίρη Ζαχαρούλα
58.Γιαντζή Φωτεινή   
59.Καραπαντζίδου Ελένη
60.Κυρκούσης Σάββας
61.Μελισσόπουλος Κυριάκος
62.Σαμπάνογλου Γκιοξέλ
63.Γκορόγιας Ιωάννης
64.Μέκακας Δήμος
65.Παπαδοπούλου Περσεφώνη (Φώνη)
66.Σαλή Ογλού Μουσχέτ      
67.Γκαΐτατζή Αμαλία
68.Παπαδόπουλος Νικόλαος
69.Αγούδη Ιωάννα
70.Μπουδράκη Αλεξάνδρα
71.Παρούσης Χρήστος – Νεκτάριος
72.Χατζηαναστασίου Παναγιώτης
73.Αδαμίδου Αναστασία
74.Γιαννακίδης Νικόλαος
75.Μουχτάρης Απόστολος
76.Τραχανέλη Μαργαρίτα
 
Μαριάννα Ξανθοπούλου

mxanthopoulou@empros.gr

Περισσότερα Σχετικά Άρθρα
Περισσότερα άρθρα από ΕΜΠΡΟΣ
Περισσότερα άρθρα από Τοπική Αυτοδιοίκηση
Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Η αντιπολίτευση στηρίζει, αλλά δεν ψηφίζει τους προϋπολογισμούς των Νομικών Προσώπων του Δήμου

Εγκρίθηκαν κατά πλειοψηφία οι  προϋπολογισμοί του Κέντρου Πολιτισμού , του ΚΚΠΑ και του Δη…