Αρχική ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΕΠΣ Ξάνθης: Συνεχίζονται όλα τα πρωταθλήματα το Σαββατοκύριακο

ΕΠΣ Ξάνθης: Συνεχίζονται όλα τα πρωταθλήματα το Σαββατοκύριακο

0

Οι ορισμοί των διαιτητών της 5ης αγωνιστικής

Με τα παιχνίδια της 5ης αγωνιστικής συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο η δράση και στις τρεις κατηγορίες των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Ξάνθης.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 5ης αγωνιστικής και για τις τρεις Κατηγορίες της ΕΠΣ Ξάνθης:

Α’ ΕΠΣ Ξάνθης – 5η Αγωνιστική (Σάββατο 19/11, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Δροσερού: Φίλιππος Δροσερού – ΑΟ Βιστονίδας (Ουζουνίδης, Τόσκας, Κοτινούδης)

Γήπεδο Νεάπολης: Απόλλων Ξάνθης – ΑΠΟΞ (Φεράτογλου, Γ. Χρυσελής, Μαστρογιαννάκος)

Γήπεδο Κουτσού: Παύλος Μελάς Κουτσού – Ελπίδα Γενισέας (Δρακίδης, Δανδανόπουλος, Σπαρτάλης)

Γήπεδο Θαλασσιάς: Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ασπίδα Πηγαδίων (Γιαπουτζής, Ασικίδης, Παπαδόπουλος Δ.)

Γήπεδο Διομήδειας: Απόλλων Διομήδειας – Ηρακλής Ν. Ζυγού (Γκαϊτατζής, Οτουζμπίρ, Γκώγος)

Γήπεδο ΑΟΞ: Ασπίδα Ξάνθης – Ερμής Μάνδρας (Χ. Παπαδόπουλος, Σαββόγλου, Βαμβακίδης)

Ρεπό: Άρης Πετεινού

 

Β’ ΕΠΣ Ξάνθης – 5η Αγωνιστική (Κυριακή 20/11, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Λευκόπετρας: Κεραυνός Λευκόπετρας – Αναγέννηση Π. Χρύσας (Φεράτογλου, Σπαρτάλης, Τόσκας)

Γήπεδο Κεντητής: ΑΟ Κεντητής – Κεραυνός Π. Κατραμίου (Χ. Παπαδόπουλος, Καραλευθέρης, Ταρινίδης)

Γήπεδο Κιμμερίων: ΑΟ Κότινο – Δόξα Μυρωδάτου (Σαββόγλου, Ζαφειρίου, Δρεμσίζης)

Γήπεδο Γοργόνας: Αετός Γοργόνας – Άτλας Σελίνου (Δρακίδης, Γ. Χρυσέλης, Ασικίδης)

Γήπεδο Εχίνου: Εχίνος Σπορ – Δόξα Σταυρούπολης (Γιαπουτζής, Τσίκας, Βαμβακίδης)

Γήπεδο Κ. Μπένη: Ατρόμητος Χρύσας – Εθνικός Κιμμερίων (Ουζουνίδης, Γ. Πασχαλίδης, Κουτσογιάννης)

Κεσσάνη Ερασμίου – ΑΟ Μύκης 0-3 α.α.

 

Γ’ ΕΠΣ Ξάνθης – 5η Αγωνιστική (Κυριακή 20/11, Ώρα 11:00)

Γήπεδο Τοξοτών: Ασπίδα Ξάνθης Β’ – Ορφέας Ξάνθης Β’ (Καραλιάς, Δ. Παπαδόπουλος, Χατζηπαναγιώτου)

Γήπεδο Κύρνου: Νέστος Κύρνου – ΑΟ Βιστονίδας Β’ (Κουτσογιάννης, Οτουζμπίρ, Βενέτης)

Γήπεδο Μαγγάνων: Θύελλα Μαγγάνων – ΑΕΚ Κυψέλης (Μαστρογιαννάκος, Γκώγος, Χάνδρος)

Γήπεδο Λεύκης: ΑΠΟΞ Ραιδεστός – Σμίνθη (Καραλευθέρη, Καραλεθεύρης, Δρεμσίζης)

Γήπεδο Διομήδειας: Άρης Πετεινού Β’ – ΑΠΟΞ Β’ (Εμίνογλου, Ταρνίδης, Τζανίδης)

Ρεπό: Ηρακλής Ν. Ζυγού Β’

Περισσότερα Σχετικά Άρθρα
Περισσότερα άρθρα από ΕΜΠΡΟΣ
Περισσότερα άρθρα από ΑΘΛΗΤΙΚΑ
Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Γ’ Εθνική Μπάσκετ: Ουραγοί ΑΡΙΩΝ και Ασπίδα μετά την 15η αγωνιστική

Τα αποτελέσματα, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική Με ήττα για την Ασπίδα ολοκληρώθηκε…