Αρχική ΑΘΛΗΤΙΚΑ 4ο Παιδικό Ποδηλατικό Φεστιβάλ Ξάνθης: Οι νικητές σε όλες τις κατηγορίες

4ο Παιδικό Ποδηλατικό Φεστιβάλ Ξάνθης: Οι νικητές σε όλες τις κατηγορίες

0

Αναμνηστικά δώρα δόθηκαν σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν

Τις εντυπώσεις στο 4ο Παιδικό Ποδηλατικό Φεστιβάλ Ξάνθης, που έγινε το Σάββατο στο Λιμνίο, έκλεψε ο διαγωνισμός της ατομικής χρονομέτρησης, ο οποίος στήθηκε και συντονίστηκε από την αρχή μέχρι το τέλος από την έμπειρη ομάδα του ΠΗΓΑΣΟΥ.

Σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν δόθηκε  αναμνηστικό καπέλο, μετάλλιο και δίπλωμα συμμετοχής. Στις βραβεύσεις ανά κατηγορία δόθηκαν τα αντίστοιχα προβλεπόμενα μετάλλια και οι έπαινοι.

Στους πρώτους της Δ’-Ε’ & ΣΤ’ κατηγορίας Δημοτικού  δόθηκε τιμητική αναμνηστική ποδηλατική στολή με τα λογότυπα του ΠΗΓΑΣΟΥ και του ΔΗΜΟΥ ΞΑΝΘΗΣ.

Τέλος πραγματοποιήθηκε κλήρωση σε λαχνούς που μοιράστηκαν σε κάθε παιδί δωρεάν και κληρώθηκε ποδηλατικός εξοπλισμός.

Αποτελέσματα

Κατηγορία Νηπίων:

1η Θέση Παπαδόπουλος Λεωνίδας

2η Θέση Τσαρεκτσή Ντενίς

3η Θέση Στεργίου Εβελίνα

4η Θέση Καδρή Εμπράρ

5η Θέση Βασιλειάδης Μηνάς Αντώνης

6η Θέση Ομέρκο Σίλα

Κατηγορία Α’ Δημοτικού:

1η Θέση Μπαλακτσής Εφραίμ

2η Θέση Καραθεοδώρου Χριστίνα

3η Θέση Γιακόπουλος Δημήτρης

4η Θέση Τσαρεκτσή Σαλίχ

5η Θέση Γούλας Αντώνιος

6η Θέση Κοντογιαννίδου Ιφιγένεια

 

Κατηγορία Β’ Δημοτικού:

1η Θέση Βόμβας Παναγιώτης

2η Θέση Καρακλάς Παναγιώτης

3η Θέση Μπεκίρ Ερέν

4η Θέση Ιμάμ Εφένδη Μιράτς

5η Θέση Ελπαλή Χαζάλ

6η Θέση Βασιλειάδης Μάριος Ιωάννης

 

Κατηγορία Γ’ Δημοτικού:

1η Θέση Χατζηνικολάου Κωνσταντίνος

2η Θέση Θεοδωράκης Γρηγόρης

3η Θέση Καραθεοδώρου Νεκτάριος

4η  Θέση Κουρτίδης Σπύρος

5η  Θέση Γεωργιάδου Δέσποινα

6η Θέση Μολλά Χουσεϊν Ακάι

Κατηγορία Δ’ Δημοτικού

1η Θέση Τοπάλ Ενές

2η Θέση Κιοσέ Χριστίνα

3η Θέση Κόκαλη Κωνσταντίνα

4η Θέση Ισμαϊλκο Ιμπράν Μεχμέτ

5η Θέση Κόζογλου Ντενκάι

6η Θέση Πατρονίδης Κωνσταντίνος

 

Κατηγορία Ε’ Δημοτικού

1η Θέση Ισμαήλ Κεχαγιά Ερέν

2η Θέση Αρβανιτίδης Ιωάννης Σωτήρης

3η Θέση Γαβριηλίδου Παναγιώτα

4η Θέση Σιδερίδου Μαριλένα

5η Θέση Μουμίν Χασάν Φεχμή

6η Θέση Μιχαηλίδης Ιωάννης

 

Κατηγορία ΣΤ’ Δημοτικού

1η Θέση Γεωργιάδης Στέργιος

2η Θέση Μπαλακτσής Χρήστος

3η Θέση Μολλά Χουσεϊν Μπέρκ

4η Θέση Χατζηνικολάου Γεώργιος

5η Θέση Μπόζ Ατά

6η Θέση Μπούρας Παναγιώτης

Περισσότερα Σχετικά Άρθρα
Περισσότερα άρθρα από ΕΜΠΡΟΣ
Περισσότερα άρθρα από ΑΘΛΗΤΙΚΑ
Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Απογοητευμένοι από την Συνέλευση για τον ΑΟΞ οι Xanthifans

Δεν εγκρίνουν προσπάθειες συγχώνευσης με άλλες ομάδες Την απογοήτευσή τους για τη διαδικασ…