Αρχική ΑΘΛΗΤΙΚΑ Γ΄Εθνική: Ξεκινάει την Κυριακή 24 Οκτωβρίου το πρωτάθλημα

Γ΄Εθνική: Ξεκινάει την Κυριακή 24 Οκτωβρίου το πρωτάθλημα

0

Όλο το πρόγραμμα του 1ου Ομίλου

Πραγματοποιήθηκε τελικά την Παρασκευή, μετά από τις γνωστές αναβολές, η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής, η πρεμιέρα του οποίου έχει οριστεί για την ερχόμενη Κυριακή 24 Οκτωβρίου. Στην κλήρωση δεν συμμετείχαν οι Καβάλα, Ασπρόπυργος και Ζάκυνθος, που δεν δήλωσαν συμμετοχή, παρόλο που η συμμετοχή τους στη Super League 2 είναι μετέωρη. Μόνο η Δόξα Δράμας συμπεριλήφθηκε, καθώς είχε δηλώσει συμμετοχή και πήρε θέση στον 1ο όμιλο.

Το αναλυτικό πρόγραμμα ( χωρίς ημέρες και ώρες, δεν έχουν οριστικοποιηθεί από την ΕΠΟ):

1η αγωνιστική

Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ: –

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ PUMA: –

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: –

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ – Εθνικός Σοχού: –

Ν.Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ – ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ: –

ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ: –

 

2η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – Θερμαϊκός Θέρμης: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: –

ΟΡΦΕΑΣ PUMA – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ: –

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – Ν.Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ: –

Εθνικός Σοχού – ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ: –

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ: –

3η αγωνιστική

Θερμαϊκός Θέρμης – ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: –

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ: –

Ν.Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ: –

ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ PUMA: –

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: –

ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ – Εθνικός Σοχού: –

4η αγωνιστική

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ – Θερμαϊκός Θέρμης: –

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – Ν.Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ: –

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ: –

ΟΡΦΕΑΣ PUMA – ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ: –

Εθνικός Σοχού – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: –

5η αγωνιστική

Θερμαϊκός Θέρμης – Ν.Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ: –

ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ: –

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: –

ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ: –

Εθνικός Σοχού – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ: –

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ PUMA: –

6η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ – Θερμαϊκός Θέρμης: –

Ν.Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ: –

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ: –

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – Εθνικός Σοχού: –

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ PUMA: –

7η αγωνιστική

Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ: –

ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ: –

Εθνικός Σοχού – Ν.Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ: –

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ: –

ΟΡΦΕΑΣ PUMA – ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ: –

8η αγωνιστική

ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ – Θερμαϊκός Θέρμης: –

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – Εθνικός Σοχού: –

ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: –

Ν.Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ PUMA: –

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ: –

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ: –

9η αγωνιστική

Θερμαϊκός Θέρμης – Εθνικός Σοχού: –

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ: –

ΟΡΦΕΑΣ PUMA – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ: –

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – Ν.Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ: –

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ: –

10η αγωνιστική

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – Θερμαϊκός Θέρμης: –

Εθνικός Σοχού – ΟΡΦΕΑΣ PUMA: –

ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ: –

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ: –

ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ – ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: –

Ν.Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ: –

11η αγωνιστική

ΟΡΦΕΑΣ PUMA – Θερμαϊκός Θέρμης: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: –

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – Εθνικός Σοχού: –

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ: –

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ: –

Ν.Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ: –

Περισσότερα Σχετικά Άρθρα
Περισσότερα άρθρα από ΕΜΠΡΟΣ
Περισσότερα άρθρα από ΑΘΛΗΤΙΚΑ
Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Νέα νίκη για τον Λεύκιππο και 5η θέση στη Β΄Εθνική

Κέρδισε εύκολα την Αρετσού στην 9η αγωνιστική του 4ου ομίλου Στην πρεμιέρα του Στέφανου Πέ…